en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
 
 

Cel:+355689030854

Email:markatapeshkut@gmail.com

 
 
 
 

 Monday-Sunday

12:00 pm-22:30 pm

FESTAT
1207

*Jona Studio*

 
 

>Prerje dhe Stilim Flokësh

>Manikyr dhe Pedikyr

>Makeup Profesional

>Vetullat dhe Qerpikët

>Trajtim Fytyre

>Depilim

>Masazhi dhe Relaksim

>Berberanë

*Sherbimet tona*

 

Na shkruani ne nr e Tel :

(+355) 69 43 34602  ose na vizitoni ne websiten tone:http://jona-studio.com/