en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
 
 

Cel:+355689030854

Email:markatapeshkut@gmail.com

 
 
 
 

 Monday-Sunday

12:00 pm-22:30 pm

BLOG
3193

Ju mirepresim te gjitheve qe te festojme se bashku festat e fund vitit

 

                                                

Ne nje atmosfere te ngrohte,me nje sherbim te shpejte dhe cilesor

Shijoni gatimet tona tradicionale dhe mesdhetare te peshkut nen tingujt e muzikes se lehte festive

Mund te rezervoni tavolinen tuaj prane oxhakut,ose prane dollapit te vererave apo dhe  pse jo edhe ne katin e trete,qe i ngjason nje ambienti tipik shqipetar dhe muzeal 

Ju mirepresim te gjitheve qe te kenaqemi dhe ushqehemi ne Markata E Peshkut Restorant

 

 
 
 
 
 
 
 
 

     Te Dhena & Kontakte

                  -HOME

                  -CONTACT

             ​     -RRETH NESH


Produkte & Sherbime

           -MENU

           -GALLERI

           -BLOGU

​           -BAR & COFFE

          -REZERVIME

Follow Us

 
 
 
 
NEWS PAZARI I RI,INFORMATION MARKATA E PESHKUT

@copyright 2019                created  by  business-powers.com​   

MARKATA E PESHKUT

Blog